Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPL

Shenzhen-Central and Eastern European Countries Economy, Trade and Culture Forum 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Pekinie wraz z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Konsulatem Generalnym RP w Kantonie pragnie zaprosić przedstawicieli polskich firm, w szczególności przedstawicieli polskich firm, którzy na stałe przebywają w Chinach, do udziału w "Pierwszym Gospodarczym, Handlowym i Kulturalnym Forum Shenzhen z krajami Europy Środkowo-Wschodniej" (“First Shenzhen-Central and Eastern European Countries Economy, Trade and Culture Forum”).

 

Forum jest organizowane przez Chińską Radę Promocji Handlu Zagranicznego m. Shenzhen (CCPIT) w celu wzmocnienia współpracy miasta z krajami Europy Środkowo-Wschodniej na wielu płaszczyznach.

 

W ramach forum odbędą się seminaria handlowe i inwestycyjne oraz rozmowy B2B. Organizator wydarzenia obiecał zaprosić miejscowe firmy, w tym, na specjalne życzenie polskiej strony, podmioty działające w branży rolno-spożywczej.

 

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny dla polskich firm. Osobom planującym przybycie na to wydarzenie z Polski radzimy połączenie przyjazdu z innymi wydarzeniami o tym charakterze. Prosimy o śledzenie informacji na tej stronie, gdyż będą one aktualizowane.

 

W razie zainteresowania prosimy o przesłanie wypełnionego formularza z załącznika WORD na adres andrzej.juchniewicz@paiz.gov.pl.

 

W załączeniu w pliku PDF znajduje się oficjalne zaproszenie na to wydarzenie zawierające program.

 

Kontakt z organizatorem tego wydarzenia:

Mr. Jing Qikun (景其堃)

Email:qth2016@szceeec.com

Telephone:+86 0755 33356248 / +86 18576694447

Add: 5/F,Block A, Building of International Chamber of Commerce, 1st Fuhua

Road, Futian District, Shenzhen, Guangdong, China

 

Strony internetowe organizatora:

CCPIT Shenzhen: www.tradow.com

Shenzhen: www.szccoic.cn

branże: Produkty tytoniowe, Muzyka, Film, Usługi finansowe, Fotografia, Rzemiosło artystyczne, Wzornictwo i projektowanie mody, Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Wydawnictwa, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pestycydy, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Drzwi i okna, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Instrumenty muzyczne, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Wyposażenie wnętrz, Samochody osobowe, Oświetlenie, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Zboża, Broń i amunicja, Pozostałe wyroby chemiczne, Pozostałe tekstylia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Aparatura pomiarowa i zegarki, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Mięso, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Ryby, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Warzywa i owoce, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Przemysł petrochemiczny, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Maszyny dla metalurgii, Elektronika użytkowa, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Poligraficzne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Górnictwo i przemysł wydobywczy, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Węgiel kamienny i brunatny, Kawa, herbata i przyprawy, Ropa naftowa i gaz ziemny, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Produkcja i przetwórstwo metali, Farby i lakiery, Rudy metali, Produkcja metali nieżelaznych, Ochrona środowiska, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Papier, Turystyka, sport i rekreacja, AGD, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sektor kreatywny, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe wyroby, Zdrowie i medycyna, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Media i reklama, Budownictwo

Konferencja
Chiny - Shenzhen
2016-09-27 - 2016-09-29
Dodał: Anna Woińska