Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNaviGate -The Maritime Expo 2016 PL

NaviGate - The Maritime Expo 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Uprzejmie informujemy, że Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach podjął działania zmierzające do skoordynowania polskiego uczestnictwa w "NaviGate - The Maritime Expo" w Turku dniach 18-19 maja 2016 r.

 

Impreza obejmuje tematykę m.in.:

  • R&D,
  • edukację i szkolenie,
  • sektor ICT,
  • nowe rozwiązania w energetyce,
  • produkcję urządzeń.

 

Informator organizatorów tej imprezy znajduje się w załączeniu (PPE_PL_NaviGate - folder.pdf).

 

Na terenie targów "Turku Fair and Congress Center", będziemy dysponowali:

  • stoiskiem informacyjnym WPHI (w dniach 18-19.05.2016 r.), na którym będziemy prezentowali materiały promocyjne polskich firm zainteresowanych współpracą z fińskim rynkiem. Przewidziane jest także miejsce do przeprowadzenia rozmów biznesowych.
  • salą konferencyjną na organizację w dniu 19.05.2016 r. seminarium biznesowego pod tytułem "Let`s create a Polish - Finnish Maritime business bridge".

 

Program seminarium obejmuje m.in. wystąpienie Ambasadora RP w Finlandii p. Przemysława Grudzińskiego, prezentację WPHI na temat Polski i naszego potencjału oraz możliwości współpracy gospodarczej i wymiany handlowej z Finlandią oraz polskich firm (prosimy o ewentualne zgłoszenia).

 

W drugiej części seminarium przewidujemy rozmowy biznesowe B2B przedstawicieli polskich i fińskich firm.

 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału tej imprezie promocyjnej, która będzie dobrą okazją do zaprezentowania oferty i odbycia spotkań biznesowych.

 

Firmy zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o wypełnienie formularza "company fact sheet", który znajduje się w załączeniu (PPE_PL_Company fact sheet - eng..docx).

 

Zgłoszenia z wypełnionymi formularzami proszę przesłać do dnia 31.03.2016 r. na adres e-mailowy: helsinki@trade.gov.pl.

 

Koszty związane z uczestnictwem w seminarium oraz wynajmem stoiska informacyjnego będą sfinansowane ze środków promocyjnych Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach

Risto Rytin tie 7, 00570 Helsinki

branże: Statki i łodzie, IT/ICT, Produkcja środków transportu, Doradztwo/consulting/edukacja, Energia i surowce odnawialne, Maszyny i urządzenia

Targi
Finlandia - Turku
2016-05-18 - 2016-05-19
Dodał: Anna Woińska