Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMEAT MARKET 2016 PL

Meat Market 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Meat Market 2016 to konferencja poświęcona zagadnieniom handlu mięsem i wyrobami mięsnymi skierowana do osób profesjonalnie zajmujących się zakupem i sprzedażą, której towarzyszą spotkania z kupcami z sieci handlowych. Najbliższa edycja będzie drugą organizowaną dla branży mięsnej i odbędzie się 22 kwietnia 2016 roku w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.
 
Meat Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych. Wśród uczestników Meat Market 2015 byli obecni kupcy mięsa i przetworów mięsnych z sieci handlowych: Auchan, Biedronka, Marcpol, Polomarket, Dino market, Chata Polska, Stokrotka, Słoneczko, Zielony Market, Prim, Topaz. Meat Market to niepowtarzalna okazja do poznania się, przedstawienia oferty i omówienia warunków współpracy.
 
Meat Market to jedyna tego typu impreza w Polsce skupiająca największe sieci handlowe, hurtownie, eksporterów, importerów z Polski i zagranicy w jednym miejscu. Dla uczestników to przede wszystkim możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.
 
Meat Market to także wykłady ekspertów branży mięsnej, które są tłumaczone na język angielski. W trakcie wykładów omawiane są najważniejsze zagadnienia branży mięsnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w nadchodzącym sezonie.
 
Konferencja Meat Market jest szeroko promowana przez polskie i zagraniczne media branżowe oraz instytucje.
 
Wszelkie informacje odnośnie wydarzenia dostępne są na stronie www.meatmarket.pl
branże: Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb

Konferencja
Polska - Ożarów Mazowiecki
2016-04-22
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

Press ReleasePLMeatMarket2016