Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFor furniture PL

Spotkanie przedsiębiorców oraz organizacji z branży meblarskiej w Pradze


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze uprzejmie informuje, że w dniach 17-20.3.2016 r. w Pradze podczas targów meblowych For Furniture 2016 odbędzie się miting przedsiębiorców oraz organizacji z branży meblarskiej.

 

Uczestnicy mitingu, to członkowie Klastra czeskich przedsiębiorców branży meblarskiej, przedstawiciele izb gospodarczych oraz innych organizacji, które będą udzielać konsultacji dotyczących wejścia na rynek czeski i rynki zagraniczne oraz pozyskania odpowiednich partnerów handlowych, dystrybutorów i dostawców z Czech i innych krajów. W ciągu tego wydarzenia odbywać się będą również spotkania B2B między poszczególnymi firmami, których celem będzie nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, podpisywanie umów oraz wymiana doświadczeń.

 

Niniejszym serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach.

 

Zainteresowanych wydarzeniem prosimy o zgłoszenie pod adres e-mailowy organizatora: kociskova@abf.cz lub pod adres naszego Wydziału.

branże: Meble

Spotkanie
Czechy - Praga
2016-03-17 - 2016-03-20
Dodał: Małgorzata Kędzierska