Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCapture PL

BURSA CONSTRUCTION FAIR 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Informacje o dofinansowaniu
WPHI finansuje stoisko dla polskich firm. Firmy organizują i finansują dojaz i nocleg we własnym zakresie.

Polski akcent
WPHI uczestniczy

WPHI w Ankarze organizuje stoisko dla polskich przedsiębiorców działających w branży budowlanej na XIV BURSA CONSTRUCTION FAIR 2016 w dniach 6-10 kwietnia 2016 r. Na stoisku WHPI będzie możliwe wystawienie materiałów promocyjnych lub osobiste zaprezentowanie produktów firmy.

 

WPHI oddaje do dyspozycji przedsiębiorców przestrzeń do prowadzenia rozmów z potencjalnymi kontrahentami oraz służy pomocą w tłumaczeniu z języka tureckiego i angielskiego na polski.

 

Wszystkich przedsiębiorców chętnych do skorzystania ze stoiska WPHI prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy: ankara@trade.gov.pl

 

BURSA CONSTRUCTION FAIR 2016 to targi służące promocji materiałów budowlanych oraz wyposażenia budynków w systemy: ogrzewania, klimatyzacji, chłodzenia, oczyszczania ścieków, wodociągów, kanalizacji.

 

Ponadto prezentowane są produkty z zakresu: stolarka oraz drzwi i okna, materiały wykończeniowe dla łazienki, kuchni, ceramika, budowa basenów.

 

W kolejnym bloku tematycznym targów znajudą się maszyny i urządzenia dla budownictwa oraz chemia budowlana.

branże: Budownictwo, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia

Targi
Turcja - Bursa
2016-04-06 - 2016-04-10
Dodał: Małgorzata Kędzierska