Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Wodorowa misja gospodarcza do Stavanger
Wydarzenie

Wodorowa misja gospodarcza do Stavanger

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie przedsiębiorstwa działające w sektorze technologii wodorowych do udziału w misji gospodarczej do Stavanger w dniach 6-8 września 2023 r.

Wodorowa misja gospodarcza do Norwegii będzie dla polskich przedsiębiorców okazją do spotkań z norweskimi firmami i instytucjami związanymi z technologiami wodorowymi. Wyjazd do Stavanger obejmuje również udział w konferencji wodorowej H2 Conference Norway i wizytę studyjną w Risavika Hydrogen Park.

Firmy zainteresowane udziałem w misji mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 20 sierpnia 2023 r.

Program konferencji H2 Conference Norway dostępny pod linkiem. Udział w wydarzeniu jest płatny (4500 NOK+VAT do 01.09.2023 r.).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: oslo@paih.gov.pl

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (3)
  • Kalendarz (13)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.