Portal do świata polskiego eksportu

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > Targi Expodireto Cortijal w Brazylii

Targi Expodireto Cortijal w Brazylii

Dział promocji handlu Ambasady Brazylii w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowych targach agrobiznesu Expodireto Cortijal, których najbliższa, 23 edycja odbędzie się w dniach 6-10 marca 2023 w Não-Me-Toque w stanie Rio Grande do Sul. Są to najważniejsze targi branży rolno-spożywczej w Brazylii, które przyciągają międzynarodowe delegacje z ponad 70 krajów. 

Podczas targów organizowany jest specjalny program dla odwiedzających zza granicy, w ramach tzw „International Point”. W pawilonie międzynarodowym będą odbywać się rundy biznesowe i spotkania B2B z brazylijskimi producentami z branż takich jak maszyny i sprzęt rolniczy, zboża i ziarna, mięso, nabiał. 

Szczegółowe pytania należy kierować na adres expodiretointernacional@gmail.com

  • Wszystko
  • Aktualności (143)
  • Wiedza (133)
  • Kalendarz (311)
  • Centrum Wsparcia (310)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.