Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na Wind Europe Annual Event 2023
Wydarzenie

Stoisko PAIH na Wind Europe Annual Event 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach i konferencji sektora energetyki wiatrowej Wind Europe Annual Event 2023. Podczas wydarzenia PAIH, wraz z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej (PSEW), organizują stoisko promocyjne oraz polsko-duńsko-norweskie seminarium poświęcone tematyce współpracy w łańcuchu dostaw w sektorze morskiej energetyki wiatrowej, które otworzy minister klimatu i środowiska Anna Moskwa. Wind Europe Annual Event odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2023 r., w stolicy Danii, Kopenhadze.

Branża energetyki wiatrowej, w szczególności morskiej energetyki wiatrowej, jest kluczowa dla całej Europy. Projekty planowane i realizowane na Morzu Bałtyckim i Morzu Północnym pokazują, że jest to sektor prężnie rozwijający się i dający duże możliwości współpracy międzynarodowej. Strategie rządowe zarówno Polski jak i Norwegii obejmują ambitne plany instalacji infrastruktury w celu realizacji założonych celów dla generowanej energii wiatrowej.
 
Wydarzenie Wind Europe w Kopenhadze jest kluczową areną wymiany doświadczeń i spotkań przedstawicieli branży energetyki wiatrowej, podczas której prezentują się kraje, inwestorzy i poddostawcy. W ramach stoiska promocyjnego PAIH i towarzyszącego seminarium z sesją networkingową, polscy przedsiębiorcy będą mieli okazję odbyć spotkania z najważniejszymi w branży podmiotami norweskimi i duńskimi.
 
Przedsiębiorcy zakwalifikowani do współtworzenia stoiska, otrzymają zaproszenie na seminarium, którego panelistami będą przedstawiciele największych polskich, duńskich i norweskich spółek z sektora energii wiatrowej.
 
Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 19 kwietnia 2023 r.
 
Ramowy program seminarium polsko-norwesko-duńskiego »

  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (20)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.