Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach LOOP Forum 2024
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach LOOP Forum 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska PAIH na targach LOOP Forum. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2024 roku w Kopenhadze, Dania. Zaproszenie jest w szczególności kierowane do polskich przedsiębiorców oferujących produkty i rozwiązania wpisujące się w ideę gospodarki zamkniętego obiegu.

LOOP Forum to wydarzenie, którego motywem przewodnim jest zasada 3R: Reduce-Reuse-Recycle. Podczas targów promowane są produkty i rozwiązania sprzyjające transformacji cyrkularnej w różnych branżach. Przewiduje się, że w tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział ponad 150 wystawców, przeszło 200 prelegentów i niemal 3 500 odwiedzających.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 2 kwietnia 2024 r.

Regulamin »

Osobą kontaktową ws. udziału w targach LOOP Forum jest Ekspertka ZBH w Kopenhadze, Marzena Pedersen, e-mail: marzena.pedersen@paih.gov.pl.

  • Wszystko
  • Wiedza (2)
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.