Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Kongres Ekspansywnych Eksporterów
Wydarzenie

Kongres Ekspansywnych Eksporterów

W dniu 27 października 2022 r. w Hotelu ARCHE, Al. Krakowska 237 w Warszawie odbędzie się Kongres Ekspansywnych Eksporterów.

Wydarzenie będzie okazją do poznania instrumentów finansowania i zabezpieczania ryzyka, pogłębienia zrozumienia międzynarodowych reguł handlu oraz możliwości promocji i współpracy na rynkach zagranicznych, ale przede wszystkim wspaniałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych. Kongres jest dedykowany eksporterom, którzy działają za granicą i poszukują nowych rynków.

Kongres Ekspansywnych Eksporterów odbywa się w połączeniu z Kongresem Bezpieczeństwa Żywności, Kongresem Logistycznym i Kongresem Produkcji Podstawowej – w tym samym dniu, w tym samym miejscu. Dzięki temu uczestnicy Kongresu mają możliwość spotkania z szerokim spektrum zagadnień. Wydarzenia mają formułę hybrydową – możliwe jest uczestnictwo zarówno stacjonarne, jak i zdalne.

Ilość biletów na uczestnictwo stacjonarne jest ograniczona.

Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu Ekspansywnych Eksporterów są dostępne na stronie internetowej wydarzenia

  • Wszystko
  • Aktualności (597)
  • Wiedza (269)
  • Kalendarz (1014)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.