Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Życzenia Wielkanocne
Artykuł

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, spokojnych i pełnych niegasnącej nadziei Świąt!

Zdjęcie przedstawia pisankę wielkanocną z logo PAIH Grupa PFR, pod którą jest napisane: "Zdrowych, spokojnych i pełnych niegasnącej nadziei Świąt!", a pod spodem angielskie tłumaczenie: "We wish you a healthy, happy and peaceful Easter!"

Szanowni Państwo,

życzymy wszystkim naszym Grantobiorcom, Partnerom Biznesowym, Przyjaciołom i Współpracownikom ciepłych i radosnych świąt Wielkiej Nocy.

Aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany.

Zespół Projektu Polskie Mosty Technologiczne

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.