Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy
Instytucja

Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy

Kontakt:

Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy

ul. Trębacka 4, lok. 111 00-074 Warszawa

Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy to dobrowolna, samorządna i samofinansująca się organizacja branżowa, będąca największym przedstawicielem branży spirytusowej w Polsce. Zrzeszamy 90 % rynku mocnych alkoholi, reprezentując zarówno międzynarodowe korporacje, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa.

Naszą misją jest wspieranie zrównoważonego rozwoju branży, który pozytywnie wpływa na gospodarkę i rolnictwo. Jednocześnie chcemy we współpracy z partnerami społecznymi promować odpowiedzialne spożywanie alkoholu wśród dorosłych Polaków. Chcemy zarówno kreować pozytywny wizerunek polskich produktów spirytusowych w Polsce i na świecie, jak i kultywować tradycje produkcyjne kształtowane na przestrzeni kilkuset lat.

Jak pomaga eksporterom?

  • tworzy warunki wspierające rozwój branży spirytusowej, zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą,
  • współdziała z przedstawicielami władzy publicznej, światem nauki i organizacjami pozarządowymi,
  • dba o uznanie dla zachowywania tradycyjnych metod produkcji,
  • promuje odpowiedzialną konsumpcję legalnego alkoholu.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.