Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Zestawienie dokumentów wymaganych do podpisania umowy
Artykuł

Zestawienie dokumentów wymaganych do podpisania umowy

Zamieszczamy zestawienie dokumentów wymaganych do podpisania umowy na nabór 5 i 6 z 2019 (rynki: Chiny, USA, ZEA, Kanada, Norwegia, Japonia) oraz zestawienie dokumentów, które będą potrzebne do zawarcia umowy od naborów rozpoczynających się w 2020 roku.

Obrazek z napisem "Important" (ważne)

Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy aktualne zestawienie wymaganych dokumentów do zawarcia umowy. Tabela ma pomóc Państwu w kompletowaniu dokumentów i objaśnić niektóre z załączników. Przypominamy, że za 2 egzemplarzami umowy kryją się również 2 egzemplarze każdego z załączników do tejże umowy.

Zestawienie jest również zamieszczone na stronie głównej SOE.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Zespół Polskie Mosty Technologiczne

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

PMT Zestawienie dokumentów do podpisania umowy z Logo_do 5Ni6N_2019

PPE_PL_PMT-Zestawienie-dokumentow-do-podpisania-umowy-z-Logo_do-5Ni6N_2019.pdf

PDF (267,03KB)

PMT Zestawienie dokumentów do podpisania umowy z Logo_do 1N_2020

PPE_PL_PMT-Zestawienie-dokumentow-do-podpisania-umowy-z-Logo_do-1N_2020.pdf

PDF (355,50KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.