Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Wytyczne dla załączników do wniosku oraz do umowy o powierzenie grantu
Artykuł

Wytyczne dla załączników do wniosku oraz do umowy o powierzenie grantu

Szanowni Państwo, przedstawiamy wytyczne i wskazówki dotyczące załączników do Wniosku o powierzenie grantu oraz Umowy o powierzenie grantu.

Zdjęcie dekoracyjne przedstawiające most

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na obrazku znajdują się cztery loga : Funduszów Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej

Pliki do pobrania

PMT – Zestawienie dokumentów do podpisania umowy

PPE_PL_PMT-Zestawienie-dokumentow-do-podpisania-umowy.pdf

PDF (330,38KB)

PMT – Zestawienie dokumentów do wniosku

PPE_PL_PMT-Zestawienie-dokumentow-do-wniosku.pdf

PDF (262,29KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.