Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Wspieramy ekspansję MŚP – PAIH Expo
Artykuł

Wspieramy ekspansję MŚP – PAIH Expo

Naszą rolą jest pomoc przedsiębiorcom, a cel to ich satysfakcja i sukces za granicą. Serdecznie dziękujemy wszystkim przedsiębiorcom za spotkanie z nami na stoisku PMT.

Zdjęcie przedstawia grupkę osób

Dążymy do tego by czuli się Państwo zaopiekowani od pierwszego kontaktu z nami. Chcemy być Waszymi uszami i oczami w trakcie całego procesu inwestycyjnego czy ekspansji. Będziemy wdzięczni za Państwa uwagi/sugestie, które pozwolą nam dokonywać zmian w procesie obsługi by jeszcze lepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby.

Zapraszamy do składania wniosków o wsparcie w ramach projektu na rynki:

  • Chiny, Japonia, Wietnam – do 16 listopada,
  • ZEA i Kenia – od 19 listopada.

W 2019 roku kolejne nabory na rynki pozaunijne – ZAPRASZAMY!

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.