Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Uwaga! Informacja na temat naborów PMT 2020
Artykuł

Uwaga! Informacja na temat naborów PMT 2020

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce dokładne daty uruchomienia naborów w 2020 r. zostaną Państwu przedstawione po dokonaniu ustaleń z Instytucją Zarządzającą.

Na zdjęciu widnieje tekst "Uwaga! Informacja dotycząca naborów PMT 2020" na tle wieżowca

Kolejność naborów pozostaje bez zmian:

  1. Nabór 2020: Kanada, Kazachstan, ZEA
  2. Nabór 2020: Arabia Saudyjska, Senegal, Singapur
  3. Nabór 2020: Chiny, Malezja, Meksyk
  4. Nabór 2020: Kenia, Tajwan, USA

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.