Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Uwaga! Aktualizacja list rankingowych naboru 1N/2020
Artykuł

Uwaga! Aktualizacja list rankingowych naboru 1N/2020

Szanowni Państwo,

zgodnie z obietnicą i zapowiedzią przedstawiamy aktualizację list rankingowych naboru 1N/2020. Na podstawie zgody wydanej przez Instytucję Zarządzającą, zwiększona zostaje alokacja środków na nabór i możliwość zakwalifikowania do otrzymania grantu po 30 projektów na rynek.

Obrazek z napisem "Important" (ważne)

Przedsiębiorstwa, które uzyskały więcej niż 50% punktów po ocenie merytorycznej II stopnia zgodnie z Regulaminem konkursu zostały rekomendowane do otrzymania grantu.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowane listy rankingowe na poszczególne rynki. Na listach rankingowych czerwoną linią zostały odznaczone Projekty, które na chwilę obecną kwalifikują się do otrzymania grantu.

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia znajdują się w załącznikach.

Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub niezawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z kolejnymi podmiotami z listy rekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT, dwa seminaria (webinaria) otwierające nabory odbędą się już w czerwcu:

  • 10 czerwca – USA, Meksyk, Kenia (rejestracja)
  • 24 czerwca – Malezja, Tajwan, Arabia Saudyjska

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.