Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Spotkanie dla Grantobiorców w La Playa, 6 września 2019 r.
Artykuł

Spotkanie dla Grantobiorców w La Playa, 6 września 2019 r.

Na zdjęciu widać podziękowania za udział w spotkaniu na tle butelki z listem na plaży. Treść podziękowań: "Aloha Grantobiorcy! Chcielibyśmy Wam bardzo mocno podziękować za udział w naszym piątkowym spotkaniu! Mamy nadzieję, że hawajski humor towarzyszy Wam do dzisiaj, a nawiązane kontakty umożliwią Wam w przyszłości rozkręcenie (przekreślenie) nie jednej wspólnej imprezy na plaży (koniec przekreślenia) wspólnego biznesu. Mamy nadzieję, że spotkanie rozwiało wszystkie Wasze wątpliwości przed wyjściem z Mostami na rynki zagraniczne. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa! PS.: Nie musicie czekać z komplementami na nasz temat do następnego spotkania! Zachęcamy do dzielenia się opiniami dotyczącymi naszej dotychczasowej współpracy na drogą mailową. Będzie nam bardzo miło. PMTowa rodzina."

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.