Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Seminarium (webinarium) – Chiny, Singapur, Senegal – 16.09.2021 r.
Artykuł

Seminarium (webinarium) – Chiny, Singapur, Senegal – 16.09.2021 r.

16 września 2021 r. w godz. 10:00-13:00 zostanie zorganizowane webinarium informacyjne w związku z rozpoczęciem rekrutacji wniosków firm MŚP do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynki: Chin, Singapuru i Senegalu.

Na obrazku znajduje się podświetlony most w Singapurze

Drodzy Przedsiębiorcy,dobra wiadomość!! 16 września br. w godz. 10:00-13:00 zostanie zorganizowane webinarium informacyjne w związku z rozpoczęciem rekrutacji wniosków firm MŚP do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynki: ChinSingapuru i Senegalu. W programie znajdą się podstawowe informacje o Projekcie i dokumentacji dot. naboru, o ofercie produktowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH), o specyfice rynków docelowych oraz przykłady success story, konsultacje z udziałem ekspertów. 

Rejestracja na to spotkanie jest już możliwa w Systemie Obsługi Wniosków (SOE).

Termin rejestracji upływa 14 września o godz. 24:00. Następnie wszyscy zapisani otrzymają agendę spotkania oraz aktywny link do platformy Zoom.

Z nami nowe rynki są bliżej niż myślisz!

Serdecznie zapraszamy

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na obrazku znajdują się cztery loga: Funduszów Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.