Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Seminarium informacyjne – I nabór 2020 – Kanada, Kazachstan, ZEA – seminarium przełożone
Artykuł

Seminarium informacyjne – I nabór 2020 – Kanada, Kazachstan, ZEA – seminarium przełożone

Szanowni Państwo,

kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo uczestników naszych wydarzeń oraz mając na uwadze najnowsze rekomendacje Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) i dzisiejszy komunikat Rady Ministrów, Zarząd Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) podjął decyzję o przełożeniu Seminarium informacyjnego zaplanowanego na 12 marca 2020 r. z udziałem polskich przedsiębiorców w Warszawie. O nowym terminie i formule wydarzenia będziemy informować na bieżąco. Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość w obecnej, wyjątkowej sytuacji.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Zespół Polskie Mosty Technologiczne

Zdjęcie przedstawia wieżowce w Dubaju

Już 12 marca br. zapraszamy Państwa na I w 2020 r. seminarium informacyjne otwierające nabór wniosków na rynki: Kanada, Kazachstan, ZEA.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez System Obsługi Elektronicznej SOE.

Informacje o ww. rynkach przedstawią m.in.:

  • Rynek kanadyjski – Aleksandra Soroczyńska, PAIH S.A.
  • Rynek kazachski – Piotr Guzowski, Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa
  • Rynek ZEA – dr Łukasz Fyderek, East Analytics

W załączeniu dostępny jest program wydarzenia.

Zapraszamy na ul. Kruczą 50 w Warszawie!

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

Seminarium informacyjne PMT – 12 marca 2020

PPE_PL_Seminarium-informacyjne-PMT-12-marca-2020.pdf

PDF (212,75KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.