Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Seminaria (webinaria) otwierające nabory wniosków w 2021 r.
Artykuł

Seminaria (webinaria) otwierające nabory wniosków w 2021 r.

W czerwcu br. planujemy organizację 2 webinariów informacyjnych w związku z rozpoczęciem rekrutacji wniosków firm MŚP do projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Zdjęcie przedstawia most w Meksyku

Drodzy Przedsiębiorcy,

dobra wiadomość!!! W czerwcu br. planujemy organizację 2 webinariów informacyjnych w związku z rozpoczęciem rekrutacji wniosków firm MŚP do projektu Polskie Mosty Technologiczne:

  • I spotkanie dedykowane będzie rynkom USA, Meksyku oraz Kenii.
  • II spotkanie będzie dotyczyło rynków Malezji, Tajwanu i Arabii Saudyjskiej.

 W programie znajdą się podstawowe informacje o Projekcie, o specyfice rynków docelowych oraz przykłady success story, konsultacje z udziałem ekspertów.

Rejestracja w Systemie Obsługi Wniosków (SOE) na wydarzenia rozpocznie się w II połowie maja br. Wkrótce więcej szczegółów, serdecznie zapraszamy. Z nami nowe rynki są bliżej niż myślisz!

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.