Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 5N/2019 i 6N/2019
Artykuł

Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 5N/2019 i 6N/2019

Dziękujemy bardzo wszystkim przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborach 5N/2019 oraz 6N/2019 PMT na rynki USA, Chiny, ZEA, Kanada, Norwegia, Japonia. Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie merytorycznej. Przedsiębiorstwa, które uzyskały więcej niż 50% punktów po ocenie merytorycznej II stopnia i są w pierwszej 40 na liście na dany rynek zostały rekomendowane do otrzymania grantu. Gratulujemy!

Zdjęcie przedstawia prawie przeźroczyste ściskające się dłonie na tle miasta

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia znajdują się w załącznikach.

Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub nie zawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z podmiotami z listy nierekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT:

  • Kanada, Kazachstan, ZEA – Seminarium otwierające nabór odbędzie się 24 czerwca 2020 r.

Zespół Projektu Polskie Mosty Technologiczne

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

Nabór na rynek USA

PPE_PL_Stany-Zjednoczone.pdf

PDF (188,49KB)

Nabór na rynek Chiny

PPE_PL_Chiny.pdf

PDF (189,05KB)

Nabór na rynek ZEA

PPE_PL_ZEA-1.pdf

PDF (170,61KB)

Nabór na rynek Kanada

PPE_PL_Kanada-1.pdf

PDF (170,99KB)

Nabór na rynek Japonia

PPE_PL_Japonia.pdf

PDF (170,64KB)

Nabór na rynek Norwegia

PPE_PL_Norwegia.pdf

PDF (195,64KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.