Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 4N/2019
Artykuł

Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 4N/2019

Dziękujemy bardzo wszystkim przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 4N/2019 PMT na rynki Indonezji, Korei Południowej i Singapuru. Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie merytorycznej. 50 przedsiębiorstw z największą liczbą punktów ze wszystkich rynków zostało rekomendowanych do wsparcia. Gratulujemy!

Zdjęcie przedstawia panoramę miasta nocą

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia w załącznikach.

Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub nie zawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z podmiotami z listy nierekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT:

  • Chiny, Stany Zjednoczone, ZEA – nabór trwa do 28 października
  • Kanada, Norwegia, Japonia – planowane otwarcie naboru na 23 października

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

Lista rankingowa IV 2019 – Indonezja

PPE_PL_Lista-rankingowa-IV-2019-Indonezja.pdf

PDF (169,62KB)

Lista rankingowa IV 2019 – Korea Płd.

PPE_PL_Lista-rankingowa-IV-2019-Korea-Pld..pdf

PDF (172,04KB)

Lista rankingowa IV 2019 – Singapur

PPE_PL_Lista-rankingowa-IV-2019-Singapur.pdf

PDF (196,94KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.