Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 3N/2019
Artykuł

Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 3N/2019

Dziękujemy bardzo wszystkim przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 3N/2019 PMT na rynki Algieria, Egipt i RPA. Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie merytorycznej. Przedsiębiorstwa z największą liczbą punktów ze wszystkich rynków zostały rekomendowane do wsparcia. Gratulujemy!

Zdjęcie dekoracyjne przedstawiające sphinxa w nocy na tle gwiazd

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia w załącznikach

Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub nie zawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z podmiotami z listy nierekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT:

  • Chiny, Stany Zjednoczone, ZEA – planowane uruchomienie II połowa września 2019 r.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

Lista rankingowa III 2019 – Algieria

PPE_PL_Lista-rankingowa-III-2019-Algieria.pdf

PDF (160,96KB)

Lista rankingowa III 2019 – Egipt

PPE_PL_Lista-rankingowa-III-2019-Egipt.pdf

PDF (168,97KB)

Lista rankingowa III 2019 – RPA

PPE_PL_Lista-rankingowa-III-2019-RPA.pdf

PDF (170,25KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.