Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 2N/2019
Artykuł

Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 2N/2019

Dziękujemy bardzo wszystkim przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 2N/2019 PMT na rynki Norwegii, Rosji i Ukrainy. Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie merytorycznej. 50 przedsiębiorstw z największą liczbą punktów ze wszystkich rynków zostało rekomendowanych do wsparcia. Gratulujemy!

Infografika przedstawiająca statystyki dotyczące naboru do programu Polskie Mosty Technologiczne na rynki Ukrainy, Rosji i Norwegii w 2018 roku

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia znajdują się w poniższych załącznikach.

Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub nie zawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z podmiotami z listy nierekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT:

  • Indonezja, Korea Południowa, Singapur – trwa do 31 lipca 2019 r.
  • Chiny, Stany Zjednoczone, ZEA – planowane uruchomienie wrzesień 2019 r.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

Lista rankingowa II 2019 – Norwegia

PPE_PL_Lista-rankingowa-II-2019-Norwegia.pdf

PDF (176,02KB)

Lista rankingowa II 2019 – Rosja

PPE_PL_Lista-rankingowa-II-2019-Rosja.pdf

PDF (171,08KB)

Lista rankingowa II 2019 – Ukraina

PPE_PL_Lista-rankingowa-II-2019-Ukraina.pdf

PDF (174,34KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.