Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 1N/2020
Artykuł

Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 1N/2020

Dziękujemy bardzo wszystkim Przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 1N/2020 na rynki Kanady, Kazachstanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z uwagi na naprawdę rekordową liczbę złożonych przez Państwa wniosków, czas oczekiwania również się wydłużył, za co przepraszamy licząc na Państwa wyrozumiałość w tej kwestii.

Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie merytorycznej.

Zdjęcie przedstawia prawie przeźroczyste ściskające się dłonie na tle miasta

Przedsiębiorstwa, które uzyskały więcej niż 50% punktów po ocenie merytorycznej II stopnia zgodnie z Regulaminem konkursu zostały rekomendowane do otrzymania grantu. Informujemy jednocześnie, że na chwilę obecną zakwalifikować możemy tylko 50 Projektów z całego naboru z zastrzeżeniem maksymalnie 20 Projektów na jeden rynek. Jednak dzięki dużemu zainteresowaniu, mamy szansę na zwiększenie alokacji środków na nabór (jesteśmy w trakcie oczekiwania na zgodę Instytucji Zarządzającej, która powinna zostać wydana w przyszłym tygodniu) i zakwalifikowaniu do 90 Projektów na nabór (z zastrzeżeniem maksymalnie 30 Projektów na jeden rynek). Lista rankingowa zostanie zaktualizowana jak tylko otrzymamy odpowiedź od Instytucji Zarządzającej.

Na listach rankingowych czerwoną linią zostały odznaczone Projekty, które na chwilę obecną kwalifikują się do otrzymania grantu.

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia znajdują się w załącznikach.

Uwaga! Aktualizacja list rankingowych naboru 1N/2020. (Kanada, Kazachstan, ZEA)

Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub niezawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z podmiotami z listy nierekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT, dwa seminaria (webinaria) otwierające nabory odbędą się już w czerwcu:

I – USA, Meksyk, Kenia

II – Malezja, Tajwan, Arabia Saudyjska

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.