Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 1N/2019
Artykuł

Rekomendowani i nierekomendowani – nabór nr 1N/2019

Dziękujemy bardzo wszystkim przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 1N/2019 PMT na rynki Australii, Indii oraz Izraela. Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie formalnej i merytorycznej. 50 przedsiębiorstw z największą liczbą punktów ze wszystkich rynków zostało rekomendowanych do wsparcia. Gratulujemy!

Infografika przedstawiająca statystyki dotyczące naboru do programu Polskie Mosty Technologiczne na rynki Australii, Indii i Izraela w 2019 roku

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia w załącznikach

Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub nie zawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z podmiotami z listy nierekomendowanynch do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT:

  • Algieria, Egipt, RPA – trwa do 14 czerwca 2019 r.
  • Indonezja, Korea Południowa, Singapur – planowane uruchomienie 17 czerwca 2019 r.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

I 2019 – Australia – Lista – Rekomendowani nierekomendowani

PPE_PL_I-2019-Australia-Lista-Rekomendowani-nierekomendowani.pdf

PDF (175,56KB)

I 2019 – Indie – Lista – Rekomendowani nierekomendowani

PPE_PL_I-2019-Indie-Lista-Rekomendowani-nierekomendowani.pdf

PDF (172,93KB)

I 2019 – Izrael – Lista – Rekomendowani nierekomendowani

PPE_PL_I-2019-Izrael-Lista-Rekomendowani-nierekomendowani.pdf

PDF (170,05KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.