Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Przedsiębiorcy, szukacie sposobu na ekspansję?
Artykuł

Przedsiębiorcy, szukacie sposobu na ekspansję?

Mamy dla Was rozwiązanie – Polskie Mosty Technologiczne. Właśnie ruszyła rejestracja na seminarium otwierające nabór dla przedsiębiorstw zainteresowanych rynkami Chin, Japonii i Wietnamu. 6 września 2018 r. widzimy się w Warszawie.

Zdjęcie przedstawia szyby wieżowca

Przybliżymy Wam warunki prowadzenia działalności w Chinach, Japonii i Wietnamie.

Będzie to też okazja by dowiedzieć się jakie korzyści niesie ze sobą udział w projekcie PMT.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

Program Seminarium Otwierającego PMT 6 września 2018

PPE_PL_Program-Seminarium-Otwierajacego-PMT-6-wrzesnia-2018-1.pdf

PDF (135,02KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.