Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Przedłużamy nabór na rynki azjatyckie do 23 listopada!
Artykuł

Przedłużamy nabór na rynki azjatyckie do 23 listopada!

Drodzy przedsiębiorcy, na Waszą prośbę postanowiliśmy wydłużyć do 23 listopada 2018 r. do godziny 16:00 nabór wniosków o wsparcie na rynki Chin, Japonii i Wietnamu.

Grafika zawiera następujące informacje (od góry): "Chiny, Japonia, Wietnam. Przedłużamy nabór do 23 listopada br. do godz. 16.00. Złóż wniosek już dziś: https://soe.paih.gov.pl/"

Prosimy Was jednak byście nie czekali do ostatniego dnia. Wszystkich mających pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nikogo nie zostawimy bez odpowiedzi.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

TREŚCI POWIĄZANE

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.