Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Ponowna aktualizacja Regulaminu konkursu dla naboru 1N/2020
Artykuł

Ponowna aktualizacja Regulaminu konkursu dla naboru 1N/2020

Szanowni Przedsiębiorcy, informujemy, że zaktualizowany został Regulamin konkursu w ramach Projektu „Polskie Mosty Technologiczne” dla naboru 1N/2020 dla rynków: Kanada, Kazachstan, ZEA.

Obrazek przedstawia panoramę miasta Toronto

Zmianie uległ zapis §4 Ogólne zasady dokonywania oceny wniosków ust. 2 pkt 3

„ocena Wniosków, liczona od dnia zakończenia Naboru do dnia sporządzenia przez wykonawcę zestawień ocenionych merytorycznie wniosków z podsumowaniem z przyznaną punktacją trwa nie dłużej niż 153 dni robocze. Zestawienie wszystkich ocenionych wniosków z podsumowaniem i przyznaną punktacją oraz listy rankingowe Projektów rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia, tworzone są oddzielnie dla każdego z rynków, o których mowa w §3 ust. 3.”

Nabór zostanie rozstrzygnięty do 15 maja 2021 roku.

Regulamin do pobrania znajduje się w załączniku poniżej.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.