Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polskie Mosty Technologiczne – rusza pierwszy nabór
Artykuł

Polskie Mosty Technologiczne – rusza pierwszy nabór

Przedsiębiorco – 21 maja uruchamiamy pierwszy nabór, koncentrujący się na rynkach USA, Kanady i Meksyku.

Zdjęcie przedstawia most, perspektywa jest od dołu. W lewym górnym rogu widoczny jest napis "Polskie Mosty Technologiczne"

Nabór trwa od 21 maja do 31 lipca 2018 r. do godziny 16:00. Wnioski mogą być składane jedynie poprzez System Obsługi Elektronicznej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Kontakt w sprawie naboru: pmt@paih.gov.pl.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.