Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polskie Mosty Technologiczne – patent na sukces za granicą
Artykuł

Polskie Mosty Technologiczne – patent na sukces za granicą

PAIH będzie uczestnikiem seminarium regionalnego „Patent na sukces”, które odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2018 r. w Kielcach. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Patentowy RP.

Zdjęcie przedstawia napis seminarium regionalne patent na sukces na niebieskim tle

Seminarium ma przybliżyć temat ochrony własności intelektualnej, w szczególności możliwości ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych i znaków towarowych na konkurencyjnych rynkach.

My zaprezentujemy założenia projektu Polskie Mosty Technologiczne, którego celem jest umiędzynarodowienie innowacyjnej oferty mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Zapraszamy.

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Patentowego RP.

Zdjęcie przedstawia ulotke z godzinowym rozplanowaniem seminarium

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.