Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polskie Mosty Technologiczne – jesienne roadshow po kraju dla MŚP (Nysa)
Artykuł

Polskie Mosty Technologiczne – jesienne roadshow po kraju dla MŚP (Nysa)

Zastanawiacie się jak rozwinąć biznes globalnie? Weźcie udział w lokalnych wydarzeniach (Nysa), podczas których nasi eksperci powiedzą Wam jak to zrobić z pomocą projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Zdjęcie przedstawia żółtą mapę Polski z napisem "Road show". Na dole znajduje się logo Funduszy Europejskich, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logo Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, i logo Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

10 grudnia 2019 r. – Nysa

Tym razem odwiedzimy Nysę, spotkanie z przedsiębiorcami sektora MŚP odbędzie się 10 grudnia 2019 r., godz. 10.00, w Urzędzie Miejskim w Nysie (ul. Kolejowa 15).

Do zobaczenia w Nysie! Z nami nowe rynki są bliżej niż myślisz! W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.