Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polskie Mosty Technologiczne – dla przedsiębiorców w Poznaniu
Artykuł

Polskie Mosty Technologiczne – dla przedsiębiorców w Poznaniu

Kolejnym punktem na mapie spotkań informacyjnych w ramach PMT był Poznań.

Zdjęcie przedstawia sale pełną osób którzy są na wykładzie

Dzięki pomocy i gościnności poznańskiej społeczności startupowej „+jeden” mieliśmy okazję podzielić się z grupą wielkopolskich przedsiębiorców założeniami projektu Polskie Mosty Technologiczne oraz ofertą PAIH dla polskich firm.

Na spotkaniu nie zabrakło wielu ciekawych pytań i tematów dyskusji. Wśród uczestników byli przedstawiciele takich sektorów jak:

  • energetyczny,
  • farmaceutyczny,
  • IT,
  • usługowy.
Zdjęcie przedstawia sale pełną osób którzy są na wykładzie

Jeśli masz innowacyjny produkt, usługę lub technologię koniecznie dowiedz się więcej o projekcie PMT!

Kontakt: pmt@paih.gov.pl

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.