Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > PMT w Sieradzu: Zrewolucjonizuj swoją firmę – skorzystaj z dedykowanego wsparcia
Artykuł

PMT w Sieradzu: Zrewolucjonizuj swoją firmę – skorzystaj z dedykowanego wsparcia

Z myślą o międzynarodowym rozwoju polskich firm w imieniu Centrum Innowacji Biznesowej w Sieradzu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu „Zrewolucjonizuj swoją firmę – skorzystaj z dedykowanego wsparcia”, które odbędzie się 9 września br., godz. 10:30 (10:00 – rejestracja) w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Sieradzu, ul. Pułaskiego 5.

Zdjęcie przedstawia smartfon a obok jest napis "9 września - Sieradz. Weź udział w bezpłatnym spotkaniu!"

Opis wydarzenia

Wydarzenie poświęcone jest zagadnieniom dotyczącym eksportu w polskim sektorze MŚP oraz możliwościom dofinansowania. W programie m.in. prezentacja nowej odsłony projektu Google Internetowe rewolucje w eksporcie, oferta projektu Polskie Mosty Technologiczne i nadchodzącego naboru na nowe rynki oraz przedstawienie narzędzi wsparcia dla przedsiębiorców oferowanych przez Urząd Marszałkowski województwa Łódzkiego oraz lokalne instytucje otoczenia biznesu.

W ramach spotkania będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

Udział w spotkaniu bezpłatny.

Zapisz się już dziś >> rejestracja

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

 • Katarzyna Paprota
  Doradca biznesu w Centrum Innowacji Biznesowej
  Urząd Marszałkowski WŁ
  tel.: 603 514 041
  e-mail: katarzyna.paprota@lodzkie.pl
 • Iwona Woźniak
  Doradca biznesu w Centrum Innowacji Biznesowej
  Urząd Marszałkowski WŁ
  tel.: 507 377 199
  e-mail: iwona.wozniak@lodzkie.pl

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.