Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Nie przegap…
Artykuł

Nie przegap…

Jeśli jesteś MŚP i dysponujesz innowacyjnymi produktami, usługami lub technologiami – projekt Polskie Mosty Technologiczne jest dla Ciebie!

Zdjęcie przedstawia literkę i na niebieskim tle co przeważnie oznacza punkt informacyjny

Pomożemy Ci stworzyć strategię ekspansji na wybrany rynek zagraniczny, pozyskać partnerów oraz zwiększyć poziom umiędzynarodowienia Twojego przedsiębiorstwa pod okiem polskich i zagranicznych mentorów.

Nabór wniosków planowany jest w II kwartale 2018.

Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami: pmt@paih.gov.pl

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.