Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Nabory 5N i 6N 2019
Artykuł

Nabory 5N i 6N 2019

Zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa z niecierpliwością oczekuje na ogłoszenie list rankingowych z naborów 5N/2019 i 6N/2019. Uprzejmie poprosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Obrazek dekoracyjny

Szanowni Państwo,

zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa z niecierpliwością oczekuje na ogłoszenie list rankingowych z naborów 5N/2019 i 6N/2019. Uprzejmie poprosimy o jeszcze chwilę cierpliwości – jesteśmy w trakcie ustaleń z Instytucją Zarządzająca dotyczących możliwości zwiększenia limitu przedsiębiorców, którzy zakwalifikowaliby się na dany rynek w ramach PMT.

Staramy się pomóc większej grupie przedsiębiorców, aby mogli skorzystać ze wsparcia w rozwinięciu skrzydeł za granicą.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Polskie Mosty Technologiczne

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.