Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Lista punktacji dla naborów 8N/2019 (Chiny, USA, ZEA) oraz 9N/2019 (Kanada, Norwegia, Japonia)
Artykuł

Lista punktacji dla naborów 8N/2019 (Chiny, USA, ZEA) oraz 9N/2019 (Kanada, Norwegia, Japonia)

Publikujemy wyniki Oceny Merytorycznej II stopnia Państwa wniosków na nabór 8N/2019 (Chiny, USA, ZEA) oraz na nabór 9N/2019 (Kanada, Norwegia, Japonia).

Zdjęcie dekoracyjne przedstawiające most Golden Gate w San Francisco

Szanowni Państwo,

publikujemy wyniki Oceny Merytorycznej II stopnia Państwa wniosków na nabór 8N/2019 (Chiny, USA, ZEA) oraz na nabór 9N/2019 (Kanada, Norwegia, Japonia).

Pragniemy zaznaczyć, że listy rankingowe pojawią się po zaakceptowaniu oraz wprowadzeniu zmian w dokumentacji konkursowej.

Ostateczne listy rankingowe zostaną również zamieszczone na stronie. Informację o rekomendacji (bądź nie) otrzymają Państwo również drogą mailową poprzez system SOE.

Listy znajdują się w załącznikach poniżej.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.