Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Lista projektów wybranych do dofinansowania – nabór nr 1/2018
Artykuł

Lista projektów wybranych do dofinansowania – nabór nr 1/2018

Dziękujemy wszystkim przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w pierwszym naborze w ramach realizowanego projektu Polskie Mosty Technologiczne. Każdy przedsiębiorca może liczyć na wsparcie naszej centrali i zagranicznych biur również poza projektem.

Zdjęcie przedstawia złoty puchar z gwiazdą na środku i napis "Ranking. Nabór 1/2018. Kanada, Meksyk, Stany Zjednoczone. Lista projektów wybranych do dofinansowania w PMT"

Tym którym się nie udało życzymy powodzenia w realizacji ich planów biznesowych i zapraszamy do udziału w kolejnych naborach.

Gratulujemy wszystkim, którzy zakwalifikowali się do dofinansowania w ramach PMT.

Poniżej listy rankingowe przedsiębiorstw, z którymi spotkamy się na warsztatach w grudniu.

Nabór na rynek kanadyjski

Przedsiębiorstwa rekomendowane do wsparcia w ramach projektu PMT

zdjęcie przedstawia tabelke

Nabór na rynek meksykański

Przedsiębiorstwa rekomendowane do wsparcia w ramach projektu PMT

zdjęcie przedstawia tabelke


Nabór na rynek Stanów Zjednoczonych

Przedsiębiorstwa rekomendowane do wsparcia w ramach projektu PMT

zdjęcie przedstawia tabelke
zdjęcie przedstawia tabelke

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Pliki do pobrania

Rekomendowane – I nabór 2018 – final

PPE_PL_Rekomendowane-I-nabor-2018-final.pdf

PDF (27,75KB)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.