Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Komunikat
Artykuł

Komunikat

Komunikat dotyczący projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Zdjęcie dekoracyjne, które przedstawia napis "ważny komunikat" z wykrzyknikiem w żółtym trójkącie

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, pracujemy nad zmianami w regulaminie projektu Polskie Mosty Technologiczne oraz nad wydłużeniem etapu zagranicznego dla Grantobiorców, którym obecna sytuacja (związana z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2) utrudnia realizację projektu. Poinformujemy Państwa o decyzji jak tylko otrzymamy informację zwrotną od Instytucji Zarządzającej. Ponadto wprowadziliśmy możliwość przeprowadzenia planowanych paneli obrony strategii ekspansji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. O otwarciu kolejnych naborów oraz o organizacji seminarium informacyjnego będziemy Państwa informować na bieżąco.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji oraz pozdrawiamy serdecznie

Zespół Polskie Mosty Technologiczne

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.