Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Informacje, które pomogą Ci poznać nowe rynki zagraniczne
Artykuł

Informacje, które pomogą Ci poznać nowe rynki zagraniczne

Mapa rynków eksportowych KUKE

Zdjęcie przedstawia mechanizm zegarka

Dowiedz się:

  • Co Polska eksportuje?
  • Jakie towary importujemy?
  • Jakie są mocne i słabe strony wybranego rynku?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź korzystając z interaktywnej mapy rynków eksportowych przygotowanej przez analityków KUKE: www.kuke.com.pl/mapa.

Mapa KUKE to zbiór podstawowej wiedzy dla przedsiębiorców planujących ekspansję zagraniczną.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.