Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Doing Business in – WFR
Oferta wsparcia

Doing Business in – WFR

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Czas trwania
Bezterminowo
Zasięg terytorialny
Wielkopolskie

Konferencje z serii „Doing business in…” są cenionym przez przedsiębiorców cyklem spotkań, podczas których każdorazowo omawiane są możliwości ekspansji zagranicznej w innym kraju. Forum wymiany wiedzy i doświadczeń umożliwia uczestnikom poznanie realiów biznesowych oraz możliwości kooperacji z międzynarodowymi partnerami. Specyfikę zagadnień gospodarczych przybliżają eksperci branżowi i praktycy biznesu operujący na rynku, któremu poświęcone są poszczególne konferencje.

WFR

Potrzeba

Jeśli szukasz informacji jak dokonać ekspansji na zagraniczne rynki, jak rozwinąć działalność eksportową swojej firmy, ta propozycja jest dla Ciebie. Poznamy Cię z uznanymi ekspertami, praktykami biznesu, którzy podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami.
Zrealizowaliśmy już blisko 30 wydarzeń, w tym online, których nagrania dostępne są na kanale YouTube Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Przedsiębiorcom przybliżaliśmy możliwości biznesowe w krajach Zatoki Perskiej, na rynkach skandynawskich czy Azji Południowo-Wschodniej, ale też bliższych jak Niemcy. Terminy oraz tematy kolejnych spotkań można śledzić w kalendarium na stronie www.wfr.org.pl.

Korzyści

Na konferencjach z cyklu „Doing Business in…” dowiesz się m.in. jak tworzyć strategię ekspansji zagranicznej, jak zweryfikować partnerów lokalnych, jakie są bariery wejścia, dla których branż są największe szanse i jaka jest etykieta biznesu. Będziesz mógł skorzystać z doświadczeń firm, które z sukcesami od wielu lat działają na danym rynku. To doskonała okazja na zbudowanie sieci kontaktów. Uzyskasz też informacje o źródłach finansowania prowadzenia działalności zagranicą.

Realizacja

Napisz do nas – dodamy Cię do bazy i cyklicznie będziemy informować o nadchodzących wydarzeniach. Wszystkie spotkania są bezpłatne.

Wielkopolski Fundusz Rozwoju

ul. Szyperska 14 61-754 Poznań

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.