Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Chiny, Japonia, Wietnam: seminarium otwierające nabór już 6 września
Artykuł

Chiny, Japonia, Wietnam: seminarium otwierające nabór już 6 września

Przedsiębiorco, jesteś zainteresowany Azją? Przyjdź na seminarium otwierające nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Zdjęcie przedstawia tekst na panoramie miasta w nocy. Treść tekstu (od góry): "Polskie Mosty Technologiczne. Seminarium otwierające nabór na rynki Chin, Japonii i Wietnamu. 6 września PAIH". Pod spodem znajduje się logo Funduszy Europejskich, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Zapraszamy w dniu 6 września br. do siedziby PAIH, przy ul. Bagatela 12 w Warszawie. Podzielimy się z Wami wiedzą na temat zdobywania azjatyckich rynków.

Rejestracja na seminarium trwa – zapraszamy:

 • Rejestracja na seminarium otwierające (CHN, VNM, JPN).
 • Program seminarium w załącznikach
 • Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

  Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

  Pliki do pobrania

  Program Seminarium Otwierającego PMT 6 września 2018

  PPE_PL_Program-Seminarium-Otwierajacego-PMT-6-wrzesnia-2018.pdf

  PDF (135,02KB)

  Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.