Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > American dream – coraz bliżej spełnienia!
Artykuł

American dream – coraz bliżej spełnienia!

Trzydziestu jeden zwycięzców pierwszego naboru Polskich Mostów Technologicznych już jutro w podwarszawskiej Jachrance dowie się jak podbić rynki Ameryki Północnej.

Zdjęcie przedstawia napis workshop na drewnianym tle

O tym jak odnieść sukces w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku i wrócić z walizkami pełnymi $ dowiedzą się podczas trzydniowych warsztatów. Szkolenia umożliwią, nie tylko wypracowanie wstępnej strategii zwycięskich produktów, ale będą też wspaniałą okazją do indywidualnych konsultacji z doświadczonymi ekspertami.

Najbliższe trzy dni to dla finalistów:

  • czterdzieści wartościowych indywidualnych godzin konsultacji;
  • możliwość poznania i oceny rynku konsumenckiego oraz konkurencyjności produktów, usług i technologii MŚP w procesie budowania ścieżki ekspansji;
  • poznanie praktycznych rozwiązań dotyczących wejścia na wybrany rynek;
  • rozmowy z doświadczonymi ekspertami i kierownikami Zagranicznych Biur Handlowych;
  • na uczestników czeka też gra negocjacyjna, która na razie pozostaje owiana nutką tajemnicy.

Po intensywnych warsztatach uczestnicy z głową pełną pomysłów i gotowym planem podboju wyruszą w kolejną podróż, tym razem za ocean.

Jeśli i Tobie marzy się ekspansja zagraniczna zgłoś się do aktualnego naboru lub sprawdź jakie rynki czekają na Ciebie w przyszłym roku.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.