Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Algieria, Egipt, RPA – III nabór 2019 otwarty!
Artykuł

Algieria, Egipt, RPA – III nabór 2019 otwarty!

9 maja 2019 r. odbyło się seminarium informacyjne otwierające nabór wniosków na rynki: Algieria, Egipt, RPA w ramach projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Zdjęcie przedstawia sale pełną osób którzy są na wykładzie

Szanse i zagrożenia na wymienionych rynkach przedstawili:

Zdjęcie przedstawia sale pełną osób którzy są na wykładzie

Dla tych z Państwa, którym nie udało się uczestniczyć w wydarzeniu umieszczamy prezentacje naszych prelegentów poniżej.

Zapraszamy do składania wniosków przez System Obsługi Elektronicznej SOE

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Treści powiązane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.