Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualizacja KIS
Artykuł

Aktualizacja KIS

Przedsiębiorcy, informujemy że od 1 stycznia 2019 r obowiązuje nowy opis Krajowych Inteligentnych Specjalizacji. W związku z tym formularz wniosku został zaktualizowany w zakresie KIS.

Logo KIS Krajowa Inteligentna Specjalizacja

Dla tych z Państwa, którzy są w trakcie wypełniania formularza Wniosku o powierzenie grantu prosimy o weryfikację wartości wybranego pola (sekcja III pole 38) z aktualnym opisem dostępnym pod adresem https://www.smart.gov.pl/pl/aktualnosci/96-nowa-lista-15-krajowych-inteligentnych-specjalizacji .

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

TREŚCI POWIĄZANE

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.