Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Potencjał inwestycyjny polskich miast – Lublin
Artykuł

Potencjał inwestycyjny polskich miast – Lublin

Lublin to nie tylko ważny ośrodek przemysłu, handlu i logistyki, ale również wybijający się na jeden z czołowych ośrodek branży informatycznej w kraju.

Panorama Lublina

Miasto, znany i renomowany ośrodek akademicki, może pochwalić się coraz większą dostępnością nowoczesnych powierzchni biurowych, wykwalifikowanej kadry czy specjalistycznej infrastruktury. Wysoka jakość życia to również jedna z kluczowych przewag miasta. Dziś, swoje centra mają tutaj firmy takie jak Billenium, Lingaro, PwC czy Sii.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą wydaną przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu pt. „Potencjał inwestycyjny polskich miast – Lublin, 2024”.

Potencjał inwestycyjny polskich miast - Olsztyn - okładka opracowania

Słowo wstępne – Radek Pituch, Manager, Departament Inwestycji PAIH

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.