Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Misja gospodarcza połączona z udziałem w targach w Celje
Artykuł

Misja gospodarcza połączona z udziałem w targach w Celje

Miniatura

MŚP z województwa lubelskiego mogą zgłaszać się do udziału w naborze na misję gospodarczą połączoną z udziałem w 55. Międzynarodowych Targach Wielobranżowych w Celje (Słowenia), w terminie 12-17.09.2023 r.

Nabór skierowany jest do przedsiębiorców z sektora MŚP. Małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie województwa lubelskiego. (tj. posiadających siedzibę lub co najmniej oddział na terenie województwa lubelskiego minimum 6 miesięcy na dzień złożenia wniosku).

Udział w misji mogą wziąć MŚP z następujących branż:

  • branża budowlana,
  • branża energetyczna,
  • branża turystyczna,
  • branża kosmetyczna,
  • branża medyczna,
  • branża odzieżowa.

Maksymalna przewidywana liczba uczestników wyjazdu: 10 przedsiębiorców.

Ostateczny termin wyjazdu może ulec zmianie. W przypadku sytuacji niezależnych od Województwa Lubelskiego oraz wykonawcy, w tym np. braku dostępności biletów lotniczych, itp.

Planowany termin: 12-17.09.2023 r. (+/- 1 dzień).

Celem udziału w wyjeździe jest

  • wzmocnienie potencjału eksportowego firm z województwa lubelskiego, ekspansja MŚP na rynki zagraniczne, w tym wzrost ich potencjału eksportowego, rozpoznawalność w oparciu o zdiagnozowane kluczowe sektory stanowiące o konkurencyjności regionu,
  • nawiązanie nowych kontaktów biznesowych przez MŚP z regionu oraz zdobycie nowych rynków zbytu i kanałów dystrybucji.

Misja gospodarcza do Celje (Słowenia) połączona będzie z udziałem w 55. Międzynarodowych Targach Wielobranżowych.

Projekt „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego III” wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działanie 2.7 Lubelskie MŚP na rynkach zagranicznych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie: https://gospodarka.lubelskie.pl/pl/

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.