Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Euromix 2022 – Spotkanie biznesowe w Australii
Artykuł

Euromix 2022 – Spotkanie biznesowe w Australii

28 kwietnia 2022 r. w Sydney Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zorganizowało spotkanie – Euromix 2022.

fot. PAIH

Euromix to spotkanie największych europejskich biznesów w Australii oraz izb handlowych. Podczas wydarzenia przedstawiono Polskę jako atrakcyjny kraj do inwestycji.

Poruszono również kluczowe kwestie gospodarcze, związane z wojną w Ukrainie. Jako specjalnych gości zaproszono Ukraine-Australia Chamber of Commerce oraz Konsula Ukrainy. Podczas wydarzenia nawiązano kluczowe relacje z biznesem europejskim w Australii, w tym przedsiębiorstwami ukraińskimi działającymi w Australii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Australii, to zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.