Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Spotkanie biznesowe w Mongolii
Artykuł

Spotkanie biznesowe w Mongolii

6 Maja Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Mongolii gościła Izbę Handlową Ułan Bator.

fot. PAIH

Według danych Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Ułan Bator, 6 maja br. w rezydencji Ambasadora RP w Mongolii – Krzysztofa Bojko odbyło się spotkanie z Izbą Handlową Ułan Bator. W spotkaniu wzięło udział 30 osób z Izby Handlowej Ułan Bator, ekspert ZBH Ułan Bator Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – Zoljargal Byambatsogt i mongolscy importerzy polskich produktów.

Podczas spotkania ekspert z ZBH Ułan Bator (Zoljargal Byambatsogt) przedstawił działalność PAIH, zarys handlu zagranicznego Mongolii i Polski, oraz możliwości importowe z Polski. Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu Polska Agencja Inwestycji i Handlu poszerzyła sieć kontaktów wśród lokalnej społeczności biznesowej. Dodatkowo otworzyły się możliwości poszerzenia współpracy handlowej między polskimi a mongolskimi przedsiębiorstwami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia, to zajrzyj do oficjalnego Serwisu Rzeczpospolitej Polskiej:

  • Wszystko
  • Aktualności (36)
  • Wiedza (30)
  • Kalendarz (183)
  • Centrum Wsparcia (64)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.